Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

Kwestionariusz Pomiaru Satysfakcji Klienta z usług Urzędu Miejskiego w Leśnicy

Projekt „Urząd na piątkę z plusem”, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ,Priorytetu V „Dobre rządzenie” Działania 5.2. „Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej” Poddziałania 5.2.1. „Modernizacja zarządzania w administracji samorządowej” 

Urząd Miejski w Leśnicy realizuje projekt "Urząd na piątkę z plusem". Projekt przewiduje, miedzy innymi, przeprowadzenie wśród klientów urzędu badań służących pomiarowi satysfakcji klientów urzędu przy zastosowaniu odpowiednio dobranych elektronicznych narzędzi. Zapraszamy Państwa do udziału w badaniu poprzez wypełnienie anonimowego elektronicznego kwestionariusza pod nazwą "Kwestionariusz Pomiaru Satysfakcji Klienta z usług Urzędu Miejskiego w Leśnicy"

PDFKwestionariusz Pomiaru Satysfakcji Klienta z usług Urzędu Miejskiego w Leśnicy.pdf

 

Kwestonariusz należy wypełnić, zapisać i przesłać na adres email: Kwestionariusz można również wypełniać w wersji papierowej i składać w sekretariacie naszego urzędu, gdzie również można otrzymać puste druki.

W razie otworzenia się pliku kwestionariusza bezpośrendnio w oknie przeglądarki internetowej mogą wystąpić problemy z edycją pliku. W takim przypadku należy najpierw zapisać plik na dysku twardym komputera.

 

Kalendarz wydarzeń
Dziś jest
21
października
Imieniny
Celiny, Hilarego, Janusza
Szukaj na stronie
Statystyki odwiedzin
Wizyt ogółem: 430898
W tym miesiącu: 4229
Wizyt dzisiaj: 88